„Jestem bezpieczny”

• 2023-10-30 10:05:28
  • Przedszkole, Aktualności

25 października w naszej szkole gościliśmy funkcjonariuszy z komendy policji w Gniewinie. W trakcie spotkań z uczniami klas 7 i 8 poruszono tematykę przemocy i agresji w środowisku szkolnym i poza nim.

„Jestem bezpieczny”

Przedstawiono uczniom odpowiedzialność nieletnich  za popełnienie czynów karalnych. Omówiono również zagadnienie wszechobecnego zjawiska demoralizacji, sposoby przeciwdziałania oraz jej wpływ na powstawanie patologii społecznych. Panowie policjanci w ciekawy i pouczający sposób zaprezentowali metody działania policji w sprawach naruszania prawa przez nieletnich. Dziękujemy funkcjonariuszom st. asp. Mateuszowi Walkuszowi i asp. szt. Łukaszowi Krefcie za przeprowadzone zajęcia.

„Jestem bezpieczny” zdjecie 0 „Jestem bezpieczny” zdjecie 1 „Jestem bezpieczny” zdjecie 2